_Blog
23 Marca 2016

Dla klientów Fabryki Formy – badanie gratis!

Nie bez kozery mówi się, że w grupie siła, tak i my postanowiliśmy popracować trochę nad formą i wzmocnić się w nadchodzącym wiosennym sezonie pod okiem specjalistów. Takie wiosenne rozruszanie będzie wskazane tym bardziej, że już za kilka dni celebrować będziemy święta Wielkiej Nocy, w trakcie których nie sposób ustrzec się od łakoci i słodkości.

Świadomość Polaków na temat zdrowego odżywiania się i aktywności ruchowej znacznie wzrasta. Bycie fit stało się modne. Ludzie w różnym wieku – tak znani, jak i Ci anonimowi, dzielą się swoimi doświadczeniami - zdjęciami z siłowni i treningów, i wzajemnie motywują do podejmowania wyzwań każdego dnia. Mimo, iż stereotypowy Polak jest niezadowolony i leniwy, my wiemy, że to stwierdzenie mija się z prawdą. Na ulicach, pomimo niesprzyjającej aury, spotkać można młodych, jak i starszych biegaczy, którym zależy na utrzymaniu dobrej formy i zadbaniu o swoją kondycję.

W wolnej chwili na siłownię
Podobnie rzecz ma się na siłowniach. O zdanie zapytaliśmy specjalistę – pana Krzysztofa, pracującego w siłowni Fabryka Formy w Lublinie. Do naszych siłowni w całym kraju zgłasza się coraz więcej Klientów, którzy pragną podtrzymać kondycję lub pozbyć się niechcianych kilogramów. Podobnie jest w innych punktach. Polacy chętniej na siłownie przychodzą i spędzają w nich długie godziny, znacznie chętniej biorą także udział w organizowanych zajęciach, szukają porad i pomocy trenerów, i są znacznie bardziej otwarci na ich pomoc niż jeszcze kilka lat temu.

Przejrzyj na oczy
Świadomość zdrowia i jego profilaktyki wzrosła także jeśli mówić o dbałość o wzrok. Specjaliści marki Eyelab – dobry optyk oraz trenerzy Fabryki Formy mówią zgodnym głosem - Polacy znacznie więcej pracują i częściej podejmują się pracy biurowej, w której ich ciało i oczy narażone są na długotrwałe wpatrywanie w ekran monitora i przyjmowanie jednej pozycji. Pani Anna – optyk punktu Eyelab – dobry optyk, podpowiada – To właśnie dla tych, którym nie jest obojętne bycie zdrowym i utrzymanie dobrej formy - także oczu, na długie lata, dedykowana jest akcja, którą wspólnie postanowiliśmy przeprowadzić w Lublinie.

W zdrowym ciele… zdrowe oczy!
Punkt Eyelab – dobry optyk we współpracy z Fabryką Formy, postanowił zadbać nie tylko o wzrok, ale i o poświąteczną formę mieszkańców Lublina. Od 30 marca aż do 7 kwietnia Klienci Fabryki Formy będą mieli szansę wykonać bezpłatne badanie wzroku. Na terenie siłowni, zlokalizowanej w galerii Atrium Felicity w Lublinie, mieszczącej się przy Al. Wincentego Witosa 32, zlokalizowany będzie punkt, w którym każdy z Klientów będzie mógł podać się specjalistycznemu badaniu wzroku, wykonanemu przez personel Eyelab – dobry optyk. Badania będą przeprowadzane w godzinach otwarcia Fabryki Formy, a udział w niej przysługiwać tak nowym, jak i obecnym Klientom.

Zadbaj o siebie na wiosnę z Eyelab – dobry optyk i Fabryką Formy!
Zapraszamy do Lublina!