_Blog
10 Września 2015

Pstryknij sobie zdjęcie w fotobudce Eyelab

Zapraszamy mieszkańców Piły do galerii Vivo na wyjątkową sesję zdjęciową. Jeśli chcecie sprawdzić, czy jest Wam do twarzy w dostępnych modelach okularów marek Ray Ban, Oakley, Vouge, czy Belutti, będziecie mieli ku temu niepowtarzalną okazję! Podczas robienia zdjęć będzie można skorzystać z wielu śmiesznych gadżetów, tj. peruki, czy maski. Istnieje możliwość przesłania fotek na maila, udostępnienia w mediach społecznościowych, jak i bezpośredniego wywołania. Korzystanie z usług fotobudki jest bezpłatne. Ponadto informujemy, że w najbliższy weekend, w wyznaczonych godzinach otwarcia wyspy zakupowej, za oprawy okularowe zapłacisz nawet do 30% mniej.

Marka, która wpada w oko
Co wyróżnia nową markę optyczną na tle konkurencji? Nowy model sprzedaży stawia na łatwość oraz dostępność asortymentu. W ofercie Eyelab’a znajdują się wysokiej jakości okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne, soczewki oraz artykuły służące do czyszczenia i przechowywania szkieł. Pomysłodawcy marki mieli w zamyśle stworzenie najnowocześniejszego designu optycznego w rozsądnej cenie, w myśl idei: inaczej kupujesz, inaczej żyjesz. Marka w ciągu 2 lat zamierza zbudować sieć wysp handlowych ulokowanych w galeriach handlowych. Celem pierwszego etapu realizacji strategii jest zbudowanie spontanicznej znajomości marki Eyelab, trwałych relacji z konsumentami oraz kreowanie wizerunku solidnego sprzedawcy – eksperta.  W komunikatach PR-owych brand posługuje się wymownym sloganem „Zobacz wszystko”.

W zasięgu Twojego wzroku
Grupą docelową designerskich rozwiązań optycznych są klienci lifestylowi, aktywni, podążający za trendami. Twórcy marki wyszli naprzeciw konsumentom niezdecydowanym, którzy potrzebują więcej czasu na zastanowienie i oczekują kompleksowej wiedzy ze strony sprzedawcy. Produkty marki Eyelab kierowane są zarówno do kobiet, jak i mężczyzn oraz do ich potomstwa. Wszystkie informacje na temat technologii, oferty i promocji, znajdą Państwo na stronie internetowej www.eyelab.pl, fanpage’u oraz Instagramie Eyelab.

Zachęcamy do nawiązania kontaktu:
pila@eyelab.pl
tel.: 666 830 187