_Blog
15 Października 2015

Zapłacimy za Twoje badanie wzroku!

Statystyki pokazują, że niemal połowa Polaków w wieku 15-55 lat potrzebuje korekcji wzroku. Najczęściej występujące wady to: krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm oraz starczowzroczność. Eyelab wychodzi naprzeciw potrzebom osób, które borykają się z problemami z widzeniem.

Naszym klientom proponujemy zwrot za badanie wzroku w wysokości 100 zł brutto, który jest przewidziany w formie rabatu, naliczanego przy zakupie opraw okularowych wraz ze szkłami korekcyjnymi. Podstawę do skorzystania z promocji, stanowi recepta na okulary, wystawiona przez okulistę. Oferta dotyczy asortymentu dostępnego na wyspach handlowych Eyelab w Atrium Felicity i galerii Vivo Piła. Podkreślamy, że warunki jesiennej oferty nie łączą się z warunkami innych promocji organizowanych przez markę Eyelab.

Aby cieszyć się dobrym wzrokiem przez całe życie, na co dzień należy zadbać o zdrową dietę, zminimalizować symptomy suchego oka oraz zapewnić ogólną ochronę oczu przed wpływem negatywnych czynników środowiska, tj. promienie UV. Masz tylko jedną parę oczu, więc poświęć im każdego dnia uwagę, aby chronić je, póki nie jest za późno. Skorzystaj z oferty specjalnej Eyelab: zbadaj wzrok u dowolnego specjalisty, a my zwrócimy* Ci koszt badania i pomożemy dobrać twarzowe oprawki.
 
*Zwrot za badanie wzroku w wysokości 100 zł brutto, został przewidziany w formie rabatu naliczanego przy zakupie opraw okularowych wraz ze szkłami korekcyjnymi, na wyspie zakupowej Eyelab.