_Czym jest Eyelab?
Czym jest Eyelab - dobry optyk?
Eyelab - dobry optyk to sieć punktów optycznych, której nadrzędnym celem jest dostarczenie Klientom produktów ściśle dopasowanych do ich potrzeb, stylu życia i przyzwyczajeń. Wierzymy, że dzięki naszemu doświadczeniu, pasji do pracy i wiedzy na temat wyrobów optycznych jesteśmy w stanie zaspokoić  oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Asortyment
W szerokiej ofercie naszej sieci znajdziecie Państwo okulary i oprawy, które wyróżniają się kształtem, kolorem, a także jakością i precyzją wykonania. Bogaty asortyment dostępny w naszych punktach, to doskonale przemyślana oferta skierowana nie tylko do osób ceniących indywidulny styl i oryginalne podejście do życia, ale także tych z Państwa, którzy decydują się wybrać ponadczasową klasykę i tradycyjny design. W bogatej ofercie znajdziecie Państwo oprawy takich producentów, jak Belutii, Solano czy Ray Ban. Produkty tych marek zostały docenione przez niezliczone rzesze Klientów na całym świecie i są traktowane jako synonim dobrego gustu i szyku.

Dlaczego warto nam zaufać?

_bo mamy wizję...
W Eyelab - dobry optyk to Klient znajduje się w centrum uwagi. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, kto odwiedzi nasze punkty wyszedł zadowolony i w pełni usatysfakcjonowany z dokonanego zakupu. Konsultanci Eyelab to wykwalifikowani specjaliści, którzy w umiejętny sposób potrafią dobrać produkt dopasowany do indywidualnych predyspozycji i oczekiwań Klienta. Łącząc zaangażowanie i troskę o dobro Klienta z bogatym asortymentem produktów, tworzymy nową jakość, dotychczas niedostępną na szeroką skalę w tym segmencie rynku.